Beton architektoniczny - BTB BETONBlaty kuchenne z betonu architektonicznego

Coraz więcej Klientów decyduje się na blaty kuchenne z betonu nie tylko ze względu na jego funkcję estetyczną, ale i praktyczną. Beton architektoniczny do kuchni to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach.

Blaty kuchenne betonowe – zalety

Wysokiej jakości blaty kuchenne z betonu architektonicznego doskonale sprawdzają się w kuchni ze względu na swoje unikalne właściwości. Blaty kuchenne z betonu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci i wysokich temperatur, co czyni nasze blaty kuchenne betonowe produktami wytrzymałymi i wieloletnimi.

Blaty kuchenne z betonu w dowolnych kształtach

Na życzenie Klienta personalizujemy blaty kuchenne betonowe – beton architektoniczny do kuchni możemy formować w dowolne, nawet najbardziej nietypowe kształty. Realizujemy projekty nowoczesne, dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

Beton architektoniczny do kuchni – kompleksowe rozwiązania

Nasze blaty kuchenne z betonu architektonicznego o grubości od 5 cm do 20 cm produkujemy także w monolicie z betonowym zlewozmywakiem (1 lub 2 komory) oraz ociekaczem. To kompleksowe rozwiązanie zachwyca funkcjonalnością i pozwala zachować spójność projektu.